Usługi

Pomagamy Klientom w organizacji transportu drogowego. Nasze usługi realizujemy na terenie Polski i Europy, w tym krajów WNP. Zapewniamy Państwu obsługę przez doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu działamy szybko i reagujemy błyskawicznie na wszelkie okoliczności.

Wiemy, jak ważne w biznesie są relacje i komunikacja, dlatego przykładamy do nich ogromną wagę. Dzięki temu nasi Klienci traktowani są ze szczególną dbałością o każdy szczegół. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu Partnerzy mają gwarancję najlepszych cen i mogą być spokojni o bezpieczeństwo przewozu. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji transportu, które zdobyliśmy realizując usługi dla Klientów z przeróżnych branż, np. , np. spożywczej, budowlanej, odzieżowej, metalurgicznej, tworzyw sztucznych. Z dumą możemy powiedzieć, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania.

Zasięg terytorialny

Dostarczymy ładunek niemal wszędzie

Z ładunkami naszych klientów docieramy do każdego zakątka Europy, od Skandynawii po Turcję i Półwysep Iberyjski. Rozwijamy także kierunki wschodnie – Rosja, Gruzja, Białoruś, Ukraina.
Twój bezpieczny ładunek

Szczegóły odgrywają duża rolę

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów dbamy o to, aby wykorzystywana przez nas flota spełniała wszelkie normy bezpieczeństwa nie tylko w kwestii stanu technicznego pojazdów, ale również jej wyposażenia. Na Państwa życzenie pojazdy mogą zostać doposażone dodatkowymi elementami zabezpieczającymi ładunki.